Kurzy snižování nadváhy
a zdravého životního stylu.
Jezte s námi zdravě! – Krabičky domů i do zaměstnání.

Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 5.10.2013 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou.
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 5.10.2013 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 15.9.2012 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou. Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 15.9.2012 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou.
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 15.9.2012 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou.
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé nad Labem - 1.10.2011<br />S přednáškou MUDr. Kateřiny Cajthamlové Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé nad Labem - 1.10.2011<br />S přednáškou MUDr. Kateřiny Cajthamlové
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé nad Labem - 1.10.2011
S přednáškou MUDr. Kateřiny Cajthamlové
ing. Petr Havlíček
Den zdraví v Pečkách
výživové poradenství, měření skladby těla a přednáška ing. Petra Havlíčka
Veronika
Největší úspěch!
Veronika nastoupila do kurzu StoBu v Čelákovicích v dubnu 2008. V dubnu letošního roku váha ukázala - 40kg.

Co je Nordic Walking?

Aktuální kurzy


 
 
Lekce Nordic Walkingu v Lysé nad Labem se konají každé pondělí. Sraz
 
v 18,30 hodin, sraz U křížku na Stržišti
 
 
 
Pernamentka stojí 500,-Kč / leden - červen (lekce trvá 1,5hodiny) nebo 1 lekce/ 50,-Kč.
 Možnost zapůjčení holí - 30,-Kč.
 

Ve spolupráci s firmou BIRKI spol. s.r.o jsme letos otevřeli Centrum Nordic Walkingu v Lysé nad Labem. Jako oficiální Birki Nordic Walking centrum vám poskytujeme záruku kvalitního tréninku a technické podpory včetně zapůjčení a prodeje holí, kompresních legín,  krokoměrů a výuky, abyste tento sport mohli naplno objevit
   Jak to vlastně probíhá? 
   Máte-li zájem o tuto aktivitu , stačí přijít k nám a zeptat se na vše, co vás zajímá. Můžete si půjčit hole z naší půjčovny jen tak na vyzkoušení, můžete si hole koupit, můžete se zúčastnit pravidelných hodin Nordic Walkingu.
 
   

 

 

 

 

 

Lekce je metodicky vedená praktická hodina, včetně instruktáže správné techniky, rozcvičky a protažení v dynamickém tempu v terénu v délce trvání 1,5 hodiny. Nordic Walking
Tímto názvem se označuje v dnešní době jedno z nejdynamičtěji rostoucích sportovních odvětví Severská chůze. Nordic Walking je běžné chození se speciálními hůlkami. Přináší velice efektivní pohyb a snadnou cestu ke zvýšení fyzické kondice bez ohledu na věk, pohlaví nebo aktuální fyzickou kondici.

Nordic Walking může být až o 46% efektivnější než klasická chůze. Při správné technice pracuje až 90 % svalstva. Zapojení tak velkého procenta svalů má za následek zvýšenou srdeční činnost a tím je Nordic Walking vhodný nejen jako prevence kardiovaskulárních onemocnění. Díky holím přenesete část své hmotnosti na svaly paží a tím odlehčíte nohám. Proto mohou tento sport provozovat v rámci možností i lidé, kteří mají problémy s klouby dolních končetin. Hole vám též pomůžou k narovnání zad při chůzi. Oproti běžnému chození spotřebujete mnohem více energie. Při Nordic Walking spálíte za hodinu až 600 kcal, což se pozitivně projeví na úbytku přebytečných tuků.

Důvod, proč je tato sportovní disciplína výjimečná a ve světě stále více oblíbená, je prostý:
  • je dostupná každému a v každém věku
  • lze se ji snadno naučit
  • může se provozovat celoloročně a kdekoli
  • její přínos se projevuje na naší kondici téměř okamžitě
Pod dohledem kvalifikovaného instruktora se blahodárný vliv této, na první pohled jednoduché sportovní disciplíny, začne projevovat velmi rychle a bez počátečních vedlejších nepříznivých pocitů z nadměrného zatížení a únavy, které jinak provázejí většinu sportovních začátečníků.

Po úspěšném ukončení jarního kurzu všem přeji krásné prázdniny a srdečně vás zvu na podzimní Nordic walking.

Nordic Walking Nordic Walking
Počet kusů:
Celkem: Kč
Wellness víkendy
Skupinové kurzy