Kurzy snižování nadváhy
a zdravého životního stylu.
Jezte s námi zdravě! – Krabičky domů i do zaměstnání.

Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 5.10.2013 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou.
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 5.10.2013 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 15.9.2012 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou. Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 15.9.2012 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou.
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 15.9.2012 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou.
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé nad Labem - 1.10.2011<br />S přednáškou MUDr. Kateřiny Cajthamlové Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé nad Labem - 1.10.2011<br />S přednáškou MUDr. Kateřiny Cajthamlové
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé nad Labem - 1.10.2011
S přednáškou MUDr. Kateřiny Cajthamlové
ing. Petr Havlíček
Den zdraví v Pečkách
výživové poradenství, měření skladby těla a přednáška ing. Petra Havlíčka
Veronika
Největší úspěch!
Veronika nastoupila do kurzu StoBu v Čelákovicích v dubnu 2008. V dubnu letošního roku váha ukázala - 40kg.

Individuální poradenství

Pokud máte nepravidelnou pracovní dobu, práci náročnou na čas, vyzkoušeli jste už na hubnutí kde co a vždycky to z nějakého důvodu nevyšlo, celý den pracujete s lidmi a nemáte chuť zúčastnit se další skupinové akce, i když by šlo o hubnutí, nebo prostě jen toužíte, aby také vás někdo během redukčního a fixačního programu profesionálně provázel na každém kroku a hýčkal, pak čtete správný odkaz.
Výživový poradce, zdravé hubnutí Oproti skupinovým kurzům má individuální poradenství výhodu, že kromě toho, že poskytuje více soukromí i možnost průběžné úpravy původně sestaveného stravovacího režimu. Během celého programu jak na redukci tak i fixaci váhy se o vás bude starat akreditovaný poradce ve výživě.

Komplexní program na hubnutí je zkrátka pro ty, kteří si chtějí užít trochu luxusu a individuální péče. Prvním krokem k vysněné váze je vstupní konzultace, kde mi sdělíte základní i formace o vašem celkovém životním stylu, tzn. jaký je váš denní jídelníček, pitný režim, zda máte nějaké pracovní obědy či večeře, celodenní školení včetně jídla a pití, směnný provoz, jak jste na tom s pohybovou aktivitou, stresem a jeho zvládáním, zdravotní omezení, krevní skupinu atd. Dalším bodem konzultace je měření skladby vašeho těla. Zjistíte svou hmotnost, procento celkového tuku, procento viscerálního tuku, množství svalové hmoty, bazální metabolismus a BMI. Na základě těchto informací vytvoříme správný hubnoucí plán.

Mým cílem není přeorganizovat vám od základů celý život, ale pomoci vám cítit se lépe, zhubnout, upravit stravovací návyky, naučit se orientovat mezi zdravými potravinami, ale především najít cestu co nejmenšího odporu. Zkrátka skloubit hubnutí, pohyb, vaši náročnou práci, hektično dnešní doby, nedělní návštěvy u babičky. A to vše tak, abyste nebyli ve stresu, hubli a cítili se příjemně. A hlavně, abyste si svou novou váhu udrželi.

Co nabízím:

  • analýzu skladby těla
  • poradenství v oblasti redukční i racionální výživy
  • vytvoření plnohodnotného jídelníčku
  • kompletní hubnoucí a fixační program
  • spolupráce s odborníky (lékařem, trenérem, terapeutem)
  • doporučení pohybových aktivit
  • konzultace a podporu

Hubnutí. Ale jak na to?

Výživový poradce, zdravé hubnutí
Pokud má být trvalé, musí být postupné - max. 0,5 kg za týden. Tím se vyvarujete jo-jo efektu. Neslibuji tedy zázraky, ale nabízím hubnutí šité na míru s ohledem na váš věk, pohlaví, vaše možnosti i zdravotní stav a po dosažení cílové váhy si váhu udržet. Nejedná se o diety z časopisů, hladovění nebo dietní přípravky, ale o postupnou změnu životního stylu, který zahrnuje kvalitní, dobrou a pestrou stravu a také pohyb.

Co pro to musíte udělat? Chtít. Hubnutí začíná v hlavě a věřte, že pokud opravdu chcete, tak to jde. A o to lépe, když na to nejste sami.

Správná životospráva

Pro ty, kteří jsou se svojí váhou spokojeni, nabízím úpravu jídelníčku tak, aby odpovídal trendům správné životosprávy sestavenou na míru konkrétnímu klientovi. I štíhlí lidé mohou mít vysoký cholesterol nebo dědičné dispozice ke zdravotním problémům a nebo prostě mohou jenom chtít jíst lépe.

Krabičky do zaměstnání i do domu

Přihláška

Počet kusů:
Celkem: Kč
Wellness víkendy
12. 07. - 19. 07. 2024

Skupinové kurzy